Göğüs Estetiği

Anasayfa / Göğüs Estetiği

Meme Dikleştirme Ameliyatı

Göğüs Dikleştirme Ameliyatı

Sarkma, meme büyüklüğü ile bir aradaysa yani meme dokusunu küçültme ve eş zamanlı dikleştirme işlemi gerekiyor ise; bu sorunun çözümü ‘Meme Küçültme Ameliyatı’dır. Çünkü her meme küçültme ameliyatı, meme başının seviyesi ve formu yeniden yapıldığı için aynı zamanda bir dikleştirme ameliyatıdır.

Meme Küçültme Ameliyatı

Göğüs Küçültme Ameliyatı

Göğüslerin aşırı büyüklüğü (makromasti), estetik bir problem olmakla birlikte ciddi sağlık sorunlarına da yol açabilen bir durumdur. Normalden büyük olan göğüslerin cerrahi olarak küçültülmesi işlemine ‘Redüksiyon Mamoplasti’ denir. Bu ameliyatta amaç; vücuda uygun büyüklükte göğüsler yaparken, meme başı duyusunu ve süt verme kapasitesini korumaktır.

Meme Büyütme  Ameliyatı

Göğüs Büyütme Ameliyatı

Göğüs büyütme ameliyatları cerrahi bir işlemdir. Sağlıklı bir kişiye yapılabilir. Göğsün içerisine istenilen ebatlarda silikon yerleştirerek büyüme sağlanır. Göğüs büyütme ameliyatı öncesinde kişiler gerekli tedavileri olur. Birtakım sağlık kontrollerinden geçerek ameliyat için uygun olup olmadıkları saptanır. Kişiler ameliyat olmaya uygunsa belirli hazırlıklar yapılır. Anestezi doktorunun onayı alınarak ameliyat başlatılabilir. Kişilerin göğüslerinin içerisine istenilen ebatta silikon yerleştirilerek göğüs büyütme ameliyatı gerçekleştirilir.

Adresimiz

Dereboyu Cad. Bilim Sokak. Sun Plaza no:5   kat : -2 Maslak-Sarıyer / istanbul

E-posta

info@drtamersakrak.com

Telefon

TR +90 541 378 3845

Op. Dr. Tamer Şakrak

Bizi takip Edin

Popüler Hizmetler

Linkler

Sosyal Medya