Piezo Burun Estetiği

Piezo burun estetiği burun estetik ameliyatlarında kullanılan teknolojik bir cihazın burun kemiğini şekillendirmesi ile tamamlanan burun estetiği ameliyatlarıdır.  Cihaz ilginç bir işleve sahiptir.  Kemik dışında hiçbir şeye zarar vermiyor yalnızca kemik üzerinde işlevselliği öne çıkıyor ve kemik istenildiği biçimde ses dalgaları yayarak şekilleniyor.

 

Piezo Burun Estetiği Nedir?

Teknolojik gelişmeler her geçen gün bütün alanlarda olduğu gibi sağlık alanında da inanılmaz boyutlardadır.  Piezo burun estetiği nedir? Sorusu herkesin merak ettiği bir sorudur.  Gerçekten özellikle burun estetik ameliyatlarında kullanılan yeni eklenen bir cihazdır.  Cihaz ses dalgalarıyla çalışarak kemiğe istediğiniz biçimi vermeye yarıyor.  Cihazın özelliği dokuları seçmesi kemiğin çevresindeki dokuya zarar vermeden yalnızca kemiklere şekil vererek çalışıyor.  Piezo burun estetiği ameliyatlarının bir diğer avantajı ise bu cihazın kullanılması durumunda morluk, şişlik,  kanama gibi istenmeyen endikasyonları olmamasıdır.  Dolayısıyla hem hekimler tarafından tercih edilen hem de hastalar tarafından tercih edilen yöntemdir.

 

Piezo Burun Estetiği Fiyatları Yüksek Midir?

Gerek burun estetik ameliyatlarında,  gerekse burundaki fonksiyonel nefes alma problemlerinde yapılan ameliyatlarda ameliyat sırasında burun kemiği kırılmaktadır.  Piezo cihazının kullanıldığı ameliyatlarda ise burun kemiği kırılmadan,  burun kemiğine estetik biçim verilerek cihaz sayesinde düzeltilmesidir.  Piezo burun cerrahisi burun estetik ameliyatı olmak isteyip korkan hastaların korkularını bitiren bir uygulamadır.  Çünkü bu uygulama sonunda istenmeyen morluk,  şişlik,  ödem gibi yan etkilerin hiçbiri ameliyattan sonra görünmez. Piezo burun estetiği fiyatları olarak baktığımızda estetik plastik cerrahide,  muayene olmadan,  hastanın durumunu görmeden fiyatlandırmak mümkün olmamaktadır.  Çünkü her hastanın yapısı,  burun biçimi,  yaptırmak istedikleri,  hekimin tecrübesi,  estetik ameliyatının yapılacağı hastane gibi piezo burun estetiği ameliyatlarında da bunu önceden fiyatlandırmak son derece zordur.  Fiyat konusu en doğru biçimde hasta ile doktor arasında karar verilecek bir konudur.

 

Piezo Burun Estetiği Yaptıranlar Memnun Mu?

Piezo burun estetiği yaptıranlar işlemin ardından ameliyattan sonra genellikle memnuniyetlerini dile getirmektedir.  Burun estetik ameliyatı insan hayatında ancak bir kere yapılan ameliyatlardır.  Piezo burun estetiği operasyonları plastik cerrahi konusunda özellikle burun estetiği tekniği ameliyatlarında kullanılan en son yeni nesil cihazlardan biridir.  Bu teknikle ameliyat olan hastalar fazla şişlik olmadığını,  gülüşlerinde bir bozulma fark etmediklerini söylemektedir.  Hekimlerin özellikle kemerli ve kemikli burunlarda tercih ettiği Piezo tekniği hem hekim açısından,  hem de hastanın ameliyattan sonraki genel durumunu kısa sürede iyileştirici etkisi bakımından hastanın da memnun olduğu bir yöntemdir.  Ameliyattan sonra hastaların nefes almalarında rahatlama iyileşmenin hızlı seyretmesi dolayısı ile Piezo cerrahisinden memnun kalan hastalar bu tekniği tavsiye etmektedirler.

 

 

Piezo Burun Estetiği Ameliyatı

Piezo burun estetiği ameliyat fiyatları değişmektedir.  Bu konuda kesin bilgi vermek oldukça zordur.  Fiyat durumu hasta ile doktor arasındaki görüşmenin sonunda belli olmaktadır. Hekim hastaya uygulayacağı tekniğin,  kullanacağı aletin,  burnunda yapılacak işlemin azlığı çokluğu,  kemikteki eğriliğin durumu bütün bunlar piezo burun estetiği ameliyat fiyatlarını etkileyen durumlardır.  Ayrıca estetik cerrahide yapılan bütün işlemler son derece titizlikle özenle yapılmaktadır.  Bu durum hem hasta açısından,  hem de doktor açısından ciddi anlamda sorumluluklar içeren bir durumdur.  İnsan ömründe bir kere burun estetiği yaptırabilir. Dolayısıyla bunun en iyi şekilde yapılması gerekmektedir.  Durum böyle olunca burun estetik ameliyatı fiyatlarının da sabit olması mümkün değildir.  Fiyat konusu ilk muayene de doktorun burun yapısını inceledikten sonra,  yapacağı işlemleri sıralaması ve ardından bir fiyat çıkartması beklenir.

 

En İyi Piezo Burun Estetiğinde En İyi Doktorları

En iyi Piezo burun estetiği doktorları öncelikle Piezo tekniğini en iyi kullanan ve kullanmayı tercih eden doktorlardır. Piezo burun estetiği tekniğini günümüzde birçok hekim kullanmaktadır.  Uygulamanın en az risk taşıması, hastanın ameliyattan sonraki iyileşme süreci,  Hekim’in ameliyatta burnu istenildiği şekilde biçimlendirmesi,  ameliyatın istenilen sonuçlar da tamamlanması çok önemlidir.  Bu yöntem genellikle açık burun estetiği ameliyatlarında kullanılmaktadır.  Ancak hastanın durumuna göre kemik de fazla eğrilik olmadığında kullanılmayabilir.  Piezo burun estetiği tekniğini kullanıp kullanılmayacağına Hekim karar vermektedir.

 

Piezo Burun Estetiği Operasyonu

Öncelikle İstanbul her alanda olduğu gibi estetik ve plastik cerrahi alanında da kendini kanıtlamış çok başarılı işlere imza atmış şehirlerden biridir.  İstanbul’da Piezo burun estetiği doktorları Piezo Sistemi’nin avantajlarını,  ameliyat sonrası hastanın iyileşme sürecini,  hastada ameliyat sonrası komplikasyonların en aza indiğini bilen,  bunu deneyen,  bu konuda tecrübelerini operasyonlarına katan Hekimlerdir.  Piezo burun estetiği ameliyatları özellikle ameliyat sonrası süreçte hastayı oldukça rahatlatan bir yöntemdir.  Ameliyattan sonra hasta bir gece hastanede yatmakta,  ardından tamponları çıkarıldıktan sonra normal yaşamına dönmektedir.  Piezo burun estetiği tekniğini kullanan hekimlerin hastaları çok hızlı bir iyileşme süreci yaşamaktadır.  Çünkü ameliyatta Piyoze tekniğini kullanarak,  kemikleri direkt kırmamış ultrasonik ses dalgalarıyla kemikler biçimlenmiş olur. Dolayısıyla bu yöntemin kullanıldığı burun estetik operasyonları son günlerde en fazla tercih edilen yöntemlerden biridir.

 

 Maslak’ta Piezo Burun Estetiği Yaptırabilirsiniz

Piezo burun estetiği,  estetik plastik cerrahiye en son katılan,  en gelişmiş teknolojik cihazdır.  Cihaz ultrasonik ses dalgaları ile kemikleri kırma işlemini gerçekleştirmektedir.  Burun estetiği yaptırmayı düşünen hastaların tercih ettiği bir burun estetiğidir.  Yöntem plastik cerrahiye giren en son cihazdır.  Maslak’ta piezo burun estetiği yöntemini kullanan hekimler bu yöntemi çok fazla denemiş sonuçlarını görmüş ve bunu hastalarına tavsiye edebilir durumdaki hekimlerdir.  Hastanın ameliyattan sonraki süreci hekim açısından da önemlidir.  Yapılan işlemin sonrasında hasta takibinde hastanın hızlı iyileşme süreci hekim açısından da hasta açısından da son derece önemlidir.  Piezo burun estetiği tekniği riskleri açısından da en az risk taşıyan uygulamalardan biridir.  Bu konuda hekiminizden bilgi alabilir,  bu yöntemi kullanıp kullanmadığını öğrenebilirsiniz.

 

Piezo Burun Estetiği Yaptırabileceğiniz Güvenilir Yerler

Piezo burun estetiği yaptıran hastalar genel olarak kullanılan yöntemden memnun kalan hastalardır.  Bu konuda ameliyat sonrası internette birçok yorum bulabilirsiniz.  İstanbul Sarıyer piezo burun estetiği bu konuda birçok Piezo burun estetiği yapmış,  hasta memnuniyeti açısından son derece olumlu geri dönüşler yaşamıştır.  Başarılı bir plastik cerrahi ameliyatı hekim açısından oldukça önemlidir.  Aynı zamanda hasta açısından da son derece önemlidir.  Ayrıca Piezo burun estetiği yaptıranlar ameliyat öncesi korkularının son derece yetersiz olduğunu ameliyattan sonra ifade etmektedirler.

 

 Piezo Burun Estetiği Tavsiyeleri

Piezo burun estetiği yaptıran hastalar genel olarak bu yöntemin sonucunda çok rahat bir iyileşme dönemi yaşadıklarını ve ameliyattan sonraki olumsuz beklentilerin hiçbirini yaşamadıklarını belirtmektedirler.  Piezo burun estetiği tavsiye noktasında özellikle bu hastalar yaşadıkları deneyimleri gerek internette paylaşarak,  gerek çevresindeki insanlara anlatarak hem teknik açısından ameliyattan sonraki süreci anlatmış oluyorlar,  hem de operasyondan memnun olmalarını dile getirmiş oluyorlar.  Başlangıçta sıkıntılı, korku ile girdikleri ameliyattan durumlarını görünce ve yaşayınca bu yöntemi herkese tavsiye ediyorlar.

 

Piezo Burun Estetiğinde Önemli Öneriler

Piezo burun estetiği yaptıran hastalar bu tekniği ameliyattan sonra daha iyi algılamış oluyorlar.  Dolayısıyla Piezo burun estetiği öneri olarak bu yöntemi burun estetiği yaptırmak isteyen yakınlarına ve çevresindeki insanlara aktarıyorlar.  Böylelikle burun estetiği,  kullanılan bu yöntemin avantajları,  ameliyattan sonraki olumlu süreç hastaları oldukça memnun eden bir süreç olmaktadır.

 

İstanbul Avrupa Yakasında Piezo Burun Estetiği

Piezo burun estetiği ameliyatları Türkiye’nin birçok yerinde yapılmaktadır.  Ancak İstanbul Avrupa Yakası’nda piezo burun estetiği yaptırmak,  tecrübeli hekimler,  en donanımlı hastaneler açısından en fazla tercih edilmesi gereken yerdir.  Bu konuda en gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı ve hekimin bu konudaki pratiği hastaların memnuniyeti açısından son derece önemlidir.  Piezo burun estetiği son yıllarda en fazla uygulanan,  tercih edilen yeni nesil burun estetik ameliyatı tekniklerinden biridir.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA